Tajné tipy na Instagramu

Plno lidí je na této síti téměř denně, využívají jí, aby mohli sledovat své přátele a zároveň se podělit o své fotografie a příběhy, které sdílejí s ostatními.
Na Instagramu však existují i skryté triky, které můžete využívat i vy. Nyní vám přinášíme přehled, který třeba obohatí to, co jste doposud věděli/nevěděli.
instagram symbol
Na Instastories stačí přidat novou fotografii, poté stačí přidržet displej a z ní se stane boomerang. Neboli pohyblivá fotka. Pokud přidržíme prst opět na obrázku, tak se nám z toho vytvoří zpět nepohyblivý obrázek.
Jestliže jste kreativní a rádi si vyzdobujete své snímky nějakými doplňky, tak pro vás máme dobrou zprávu. Pokud totiž přidáte nějaký snímek do Instastories, tak můžete přidržením barvy získat celé barevné spektrum a vybrat si barvu dle svého gusta.
Jelikož se na této aplikaci rozmohl takový nešvar – pokud se vyfotíte přímo v aplikaci, tak vám aplikace zhorší kvalitu fotografie, tak je lepší se nejdříve vyfotit přes fotoaparát. Teprve až poté ji přidat na svůj profil a různě ji upravit.
polaroid fotoaparát
Pokud máme na svém profilu nějaký obrázek, který se nám již zcela nelíbí, ale váže se nám k ní nějaká vzpomínka, tak jí nemusíme zcela smazat. Můžeme ji totiž archivovat. Stačí kliknou na tři tečky, které se nachází vedle fotografie. Poté můžeme snímek vrátit kdykoliv na profil.
Business účet už je realitou. Můžete díky němu sledovat statistiky, přidávat odkazy do stories.
Pokud si chcete vyhrát s vizuálem svého účtu, tak si stáhněte aplikaci Planoly, ve které si můžete naplánovat to, jak bude váš účet vypadat. Mnoho lidí si totiž zakládá na tom, aby jim profil krásně ladil.
Pokud natáčíte nějaké video, ve kterém jsou citlivé informace (například SPZ u auta) a nechcete, aby byla vidět, tak si můžete vybrat třeba nějaký text nebo emotikon a jednoduše ho na tu část připnout.